Pridajte sa k nám

Sme stabilná, dynamicky rastúca spoločnosť, preto neustále hľadáme nových ambicióznych pracovníkov, ktorý by posilnili náš tím. Pridajte sa k inovatívnemu kolektívu a pracujte v kreatívnom prostredí módneho priemyslu na pozadí silnej slovenskej značky.

Šička vo výrobe kožených kabeliek

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou našej rastúcej firmy Dajana Rodriguez, ktorá sa špecializujúcej na výrobu kožených kabeliek a doplnkov s dizajnom založených na vyšívaných motívoch. Do tímu hľadáme možno práve VÁS!
Ak ste flexibilný a máte chuť sa učiť nové veci sme otvorený vaším životopisom a doterajším pracovným skúsenostiam.

Vaša pracovná náplň bude pozostávať:
* predovšetkým šitie kožených výrobkov;
* spájanie a zošívanie jednotlivých dielov;
* dodržiavanie kvality vyšívaných výrobkov a kontrola hotových výšiviek;
* spolupráca s tímom vo výrobe;
* udržiavanie a nadstavovanie strojov pre optimálny chod;
* vykonávanie ručných operácií spojených so šitím kožených kabeliek a iných doplnkových produktov (napr.: lepenie, tvarovanie, žehlenie a iné);

Mzdové podmienky:

1 100 - 1 600 EUR/mesiac  (brutto)

+ bonusu za dochádzku 150€

Zamestnanecké výhody, benefity

Naša spoločnosť vám ponúka:
* zaujímavú a dynamickú prácu na plný úväzok (úkolová mzda) v rastúcej spoločnosti;
* možnosť učiť sa od skúsených kolegov, ktorí vás radi zaškolia do procesov vo výrobe;
* stabilné zamestnanie s príjemným pracovným prostredím;
* konkurencie schopný plať + výkonnostné odmeny a odmeny za dochádzku;
* školenie a podpora pri začleňovaní do pracovného procesu;
* pracovná doba Pondelok - Piatok (flexibilný nástup do práce) - pracovný čas 8 hodín, jednozmenná prevádzka;

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť pracovať v našej spoločnosti, neváhajte a zašlite nám svoj životopis s fotografiou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov vyhovujúcim naším podmienkam práce. Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

šička; krajčírka;

Prax na pozícii/v oblasti

šička, úprava a spracovanie kože

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

1. Skúsenosti so šitím: Oceníme skúsenosti s ručným a strojovým šitím, najmä šitím kožených výrobkov. Skúsenosti v inom odvetví sú vítané (krajčírstvo).
2. Flexibilita a ochota učiť sa: Od našich zamestnancov očakávame pružný prístup k pracovným úlohám a ochotu zlepšovať svoje zručnosti.
3. Zodpovednosť: Hľadáme človeka, ktorý si váži svoju prácu a je zodpovedný za odovzdanú kvalitu.
4. Tímový hráč: Práca v tíme je kľúčová pre náš úspech, preto hľadáme človeka, ktorý rád pracuje v kolektíve a prispieva k dobrému pracovnému prostrediu.

Miesto výkonu práce: Veľké Bielice, Partizánske-Veľké Bielice

Odpovedať na voľnú pozíciu

Zaujala Vás niektorá z ponúkaných pracovných pozícií? Pošlite nám štruktúrovaný životopis s fotografiou a napíšte, prečo chcete pre nás pracovať. Možno práve Vás pozveme na osobný pohovor.

Košík
Vítejte
Už máš vytvořený účet?
Přihlas se
User plus

Vytvořte si účet, sbírejte body za nákupy a získejte exkluzivní výhody v ELITE LOYALTY CLUB ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodů za každou minutou korunu
Purple gift
Narozeninová sleva
Purple gift
Přednostní přístup k slevám
Purple gift
Výměna bodů za výhody