"Zářným šperkem outfitu ženy je právě její kabelka ..."
Slovenské ručně vyráběné elegantní kabelky s historickým a tradičním příběhem si najdou místo v šatníku každé ženy. S Dajana Rodriguez získáte unikátní kabelku na běžné, ale i výjimečné dny.

Vize

Inspirována všemi odhodlanými dámami vybudovala rodinnou značku - firmu Dajana Rodriguez. Za každou kolekcí kožených kabelek se skrývají týdny navrhování perfektního designu a nových typů kabelek. Každá musí být jiná - jedinečná.

Výroba

Díky poctivé slovenské výrobě, špičkové kvalitě a nadčasovému vzhledu vás bude Dajanina kabelka doprovázet desítky let. Ruční výroba kabelek ve znamení udržitelnosti přichází s maximálně jedinečnými kousky, které vždy upoutají pozornost okolí a neztratí se ani v záplavě neustále měnících se trendů.

Materiály

Každá kolekce přichází s novou myšlenkou a každý model s neopakovatelným (vyšívaným) motivem. Dajana se pouští do navrhování kabelek v momentě, kdy načerpá dostatečnou inspiraci ze svého každodenního života. Impulsem často bývají historické ornamenty a tvary, které promítá do dnešní módy.

DAJANA RODRIGUEZ

Dajana Rodriguez

Vize Dajany, zakladatelky a designérky, se zhmotnila v roce 2014 ještě během jejího studia na střední škole. Svou zálibu v dějinách umění a Slovenské tradicích začala překlápět do navrhování svých prvních kabelek.

signature

příběh

Košík
Vítejte
Už máš vytvořený účet?
Přihlas se
User plus

Vytvořte si účet, sbírejte body za nákupy a získejte exkluzivní výhody v ELITE LOYALTY CLUB ELITE LOYALTY CLUBE

Purple gift
10 bodů za každou minutou korunu
Purple gift
Narozeninová sleva
Purple gift
Přednostní přístup k slevám
Purple gift
Výměna bodů za výhody