Kdysi odvážná myšlenka mladé Slovenky, dnes unikátní rodinná značka. Vize Dajany Rodriguez, zakladatelky a designerky stejnojmenné značky, se zhmotnila před 9 roky. Od té doby mladá slovenská firma vytváří kabelky, které si najdou místo v šatníku každé ženy.

DAJANA RODRIGUEZ

Příběh značky se začal formovat ještě během Dajanina studia na střední škole. Právě tehdy vznikla úplně první kabelka, která to celé odstartovala. Vybudovat firmu, která stojí na pevných pilířích, však vyžadovalo čas a odhodlání, což Dajaně nechybělo. Její vize byla jasná – tvořit výjimečné kabelky pro běžné i nevšední dny. Od samotného začátku byly designerčinou inspirací slovenské tradice, dějiny umění, ale i samotné ženy z jejího okolí a nakonec i zákaznice, což se odráží v každém modelu značky Dajana Rodriguez dodnes.

KABELKA, KTERÁ SE DĚDÍ
DAJANA RODRIGUEZ

KABELKA, KTERÁ SE DĚDÍ

Všechny produkty naší značky jsou navržené tak, aby dokázaly držet krok s vyvíjející se stylem každé z nás. Neztratí se ani v záplavě neustále se měnících trendů a přetrvají v šatnících po dlouhé roky. Tvoříme kabelky, které si získají nejen vás, ale i následující generace.

Jak balíme naše výrobky
Naše balení jsme propracovali do detailu. Takto vaše balíčky balíme, vy nám ukažte, jak je rozbalujete.

VÝROBA

Ruční výroba kabelek Dajana Rodriguez

Od ruční výroby Dajana neupustila ani po tom, když značka začala růst. Právě naopak, stala se klíčovým prvkem, který charakterizuje značku. Na výrobu využívame staré techniky i nejmodernější přístroje, které propojují tradici s inovací. Vznikají pod rukama našich šikovných krejčí v Partizánském, kteří jim vdechují život.

Materiály

Materiály

Záleží nám na materiálech, od nitky až po kování trváme na nejvyšších standardech kvality. Kůža nejlepší kvality, ze které jsou kabelky vyrobené, zajisšťuje nejen unikátnost jednotlivých kousků, ale i odolnost a dlouhověkost.

Náš tým

Náš tým

Na začátku by to nešlo bez podpory nejbližší rodiny. Dnes je celá firma Dajana Rodriguez jednou velkou rodinou, která pracuje na společném cíli – tvořit kvalitní kousky s příběhem, které jsou synonymem moderního luxusu

Náš příběh

2012
Výroba první kabelky
2012
Začátek prodeje na Sashe
2013
Otevření vlastního e-shopu
2013
Založení firmy a značky Dajana Rodriguez
2016
Kabelky poprvé na molu na přehlídce Lydie Eckhart
2016
První účast na Bratislavských módních dnech
2017
Otevření prvního butiku v Bratislavě
2018
Rozšíření výroby a týmu
2019
Našim balením jsme dodali nový, zmodernizovaný vzhled
2019
První samostatná přehlídka značky DR