O mně

A jméno se stalo značkou...

Dajana Rodriguez je již 7 let fungující slovenská značka, která se věnuje výrobě jedinečných kožených kabelek, batohů a doplňků. Naše produkty vyrábíme z kvalitních materiálů a používáme jak tradiční, tak i ty nejmodernější postupy. Část našich produktů je vyšívaná originálními vzory, které si sami navrhujeme. Snažíme se přinášet jedinečnost a to v pravém slovenském produktu. Naše centrála se nachází v Partizánskem a prostřednictvím našeho E-shopu prodáváme produkty do celého světa.

Jak příběh začal...

"Vše začalo, když jsem byla po střední škole rok doma a potřebovala jsem novou kabelku. S maminou jsme se rozhodly, že ji vyrobíme. Díky rodinné firmě, ve které můj otec vyráběl kožené bundy v devadesátých letech, jsem měla k dispozici všechny potřebné nástroje na její zhotovení. Bylo to těžké a trvalo to dlouho, ale podařilo se. Potom jsem dostala hodně pozitivních ohlasů od kamarádek a známých. Kabelky se postupně začaly prodávat více a více, výroba se rozšiřovala a já se při studiu na vysoké škole najednou věnovala budování své vlastní značky. Vznikaly nové modely, nakupovali jsme kůže, kování či stroje, přijímali jsme nové zaměstnance. S pomocí celé mé rodiny, společníků a zaměstnanců jsme dnes stabilní firmou, která vyrábí a prodává výrobky do celého světa. Velmi mě těší, že mohu pokračovat v rodinné tradici vyrábění produktů z kůže. Všechny mé návrhy jsou autorské a pocházejí z naší dílny. Každý nový design kabelky je jiný než ten předtím a každému věnuji maximální péči a pozornost. Při tvorbě mě inspirují zkušenosti z každodenního života, dějiny umění, slovenské tradice a také moje zákaznice. Ačkoliv jsem mladá, mým cílem je tvořit široké spektrum výrobků, které osloví každého.

Každý náš výrobek prochází rukama nás všech. Ve světě, který je plný padělků a výrobků nízké kvality si můžete být jisti, že každá věc, kterou si u nás koupíte, je vyráběna na Slovensku a to i s pomocí tradičních nástrojů a lidských rukou. Rosteme každým jedním dnem nejen jako podnik, ale i jako osobnosti. Účastníme se módních fashion událostí, přehlídek a různých konferencí. Díky všem našim úžasným zákazníkům mohu následovat své sny a dělat to, co miluji. S mnoha mými zákaznicemi jsme navázaly přátelství, která trvají již léta a jsem za ně velmi vděčná. Nejen kabelky, ale také lidé jsou naším odkazem. Tato značka nikdy nebude chtít být jen značkou. Vždy za tím budeme my - reální, běžní lidé a osobní přístup." Dajana Rodriguez

Hlavní stránkaObchodO mněBlogKontaktSútaž
Prihlásiť saVytvoriť nový účet