#FitbyDR

FitbyDR je můj nový, volno časový projekt, který vznikl jaksi sám od sebe. Na začátku byla jedna Insta story, ve které jsem se podělila o to, že začínám cvičit a že se lépe stravuji. Jen tak okrajově jsem zmínila, že mi vypracovala fitness program moje budoucí tchýně Zuzka, která je fitness trenérka na Floridě v USA. Řekla jsem, že pokud by měl o něj někdo zájem, ráda mu ho pošlu.

Během 5 dnů mi přišlo více než 100 emailů a více než 200 zpráv na Instagram a já se nestačila divit, co se to tu vlastně děje :) Psali jste mi, že jsem Vás namotivovala a že jdete do toho se mnou. Jelikož zprávy další dny neustále přicházeli a já jsem už nestíhala odepisovat a plán posílat, rozhodla jsem se vytvořit tuto sekci, kde najdete celý můj fitness plán takto online a můžete si ho kdykoliv prohlédnout a vytisknout. Je volně přístupný, můžete podle něj cvičit vy nebo říct o něm kamarádkám.

Z jednoho storyčka tam vznikla komunita žen, které se rozhodly žít zdravěji, cítit se lépe a hezčí. Pokud se ke nám chcete přidat, stačí se vybrat do posilky a začít cvičit. A nebojte se, nejste v tom samy! My všechny budeme využívat sociální sítě pro šíření pozitivní energie a budeme se navzájem povzbuzovat.

Moje výzva zní: Začněte cvičit, zdravě se stravujte, přidávejte na svůj insta či fb story z vašich dnů a označte jejich

tagem #fitbyDR nebo označte přímo mě @dajanarodriguez

Hlavní stránkaObchodO mněKontaktFAQSúťaž
Prihlásiť saVytvoriť nový účet